Polskie Nagrody Perkusyjne

polskie nagrody perkusyjne 2018

Polskie Nagrody Perkusyjne – nagrody przemysłu perkusyjnego, których inicjatorem jest Magazyn Perkusista. Nominacje zgłaszane są corocznie przez kapitułę konkursu. Laureaci wyłaniani są poprzez otwarte głosowanie. Z wyjątkiem 2015 nagrody wręczane są corocznie od 2014 roku.

Celem Polskich Nagród Perkusyjnych jest propagowanie świata perkusji i rozwój środowiska perkusyjnego w Polsce. Nagrody mają kierować uwagę na poszczególne wydarzenia, miejsca i osoby, związane ze wspaniałą sztuką muzykowania za bębnami.

W 2018 roku, nasza szkoła (Drum School –
https://www.drumschool.pl), została nominowana w kategorii Szkoła Perkusyjna i zajęła pierwsze miejsce w Polsce!

W 2017 roku nominowani byliśmy w dwóch kategoriach: Szkoła Perkusyjna oraz Najciekawsze polskojęzyczne miejsce w internecie (kanał z lekcjami gry na perkusji: https://www.youtube.com/drumschoolpl). Zajęliśmy trzecie miejsce w kategorii Szkoła Perkusyjna.

Wyniki Polskie Nagrody Perkusyjne 2018 na stronie Magazynu Perkusista:

https://magazynperkusista.pl/artykuly/mieszanka/5393-iv-polskie-nagrody-perkusyjne-2018-wyniki

Wyniki Polskie Nagrody Perkusyjne 2017 na stronie Magazynu Perkusista:

https://magazynperkusista.pl/wydarzenia/4963-wyniki-polskich-nagrod-perkusyjnych

W 2019 roku, zmieniła się forma plebiscytu. Do tej pory to Magazyn Perkusista nominował szkoły, sklepy czy perkusistów. Tym razem nominacji nie było, i każdy głosujący mógł podać na kogo oddaj swój głos. Dało to możliwość wzięcia udziału w konkursie wszystkim nauczycielom. Tym razem zajęliśmy trzecie miejsce, można więc powiedzieć, że Drum School od lat plasuje się wśród najlepszych szkół i nauczycieli w Polsce.