Opinie o Drum School Łódź

Opinie z Google (https://g.page/DrumSchool_pl)

Mateusz Z

Bardzo profesjonalnie, świetna atmosfera, chce się wracać na zajęcia i ćwiczyć. My chodzimy na zajęcia całą rodzinką, uczymy się i śmiejemy. Jeśli nigdy nie grałeś, a nuty to abstrakcja to najlepsze miejsce, aby rozpocząć. Gorąco polecamy, z każdych zajęć można wyjść z nową energią! 🙂

Maciej Błaszczyk

Pozytywne: Profesjonalizm

Świetne miejsce żeby rozpocząć przygodę z graniem na perkusji. Dostałem w prezencie voucher na 4 zajęcia, a przychodzę na lekcję do Marcina już prawie rok. Polecam.

Anna Szulczbaum

Moim zdaniem najlepsze miejsce w Łodzi jeśli chcesz nauczyć się grać na perkusji. Zawodowe, praktyczne lekcje. Zawsze wydrukowane nuty i możliwość nagrania lekcji audio i video. Słyszałam duzo dobrego o tej szkole, postanowiłam się przekonać i faktycznie, również ja mogę polecić zajęcia w drum school!!!!

Marta Marta

Polecam z całego serca! Niesamowite miejsce! Szukałam miejsca dla siebie, w którym mogłabym nauczyć się grać od podstaw. Marcin z którym miałam zajęcia jest cierpliwy, świetnie gra i potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie w prosty sposób. Lekcje są super! Jeśli zastanawiasz się gdzie uczyć się na perkusji polecam Drum School i Marcina!!!

Artur Olszewski

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Profesjonalni i ambitni nauczyciele z bardzo dobrym podejściem do ucznia 🙂 Dla mnie to hobby, ale jeśli ktoś planuje rozpocząć karierę perkusisty, to jest to doskonałe miejsce do szlifowania umiejętności. Szczerze polecam!

Beata Kowalska

Drum School to bardzo dobra i rzetelna szkoła perkusyjna. Zajęcia prowadzą kreatywni nauczyciele. Polecam dla uczniów w każdym wieku. Dla początkujących i dla szlifujacych swoje umiejętności

Michal Tuczek

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Bardzo fajne miejsce w Łodzi do rozwoju swojej pasji, nauczyciele profesjonalni i bardzo uprzejmi, wszystko wytłumaczą w prosty sposób, cena też bardzo atrakcyjna 🙂

Angelika Prajsnar

Zdecydowanie polecam! Świetnie poprowadzone lekcje, można się wiele nauczyć i spędzić czas w miłej atmosferze. Ćwiczenia są dobrze dobrane, różnorodne, ale zawsze można też pograć na luzie 🙂

Katarzyna Komisarska

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Jestem mega zadowolona!!! Szkola jest super mój 8-latek i 6-latka uwielbiają Marcina, swojego nauczyciela!!! Wszystko jest super zorganizowane i przystępne ! Bardzo , bardzo polecam!

Barbara Rubik-Langot

Polecam naukę w szkole. Bardzo mili nauczyciele, dobre podejście do dzieci.

Mateusz Wojciechowski

Szkoła na najwyższym standardzie, można z niej dużo wynieść. Zajęcia prowadzone kreatywnie, nie da się nudzić. Na każde moje najdziwniejsze pytanie, od strojenia bębnów, środków do pielęgnacji perkusji po technikę gry Marcin potrafił odpowiedzieć, a pytań miałem sporo. Jeśli ktoś chce zacząć swoją przygodę z perkusja, lub tak jak ja był samoukiem i chciał wejść level wyżej, powinien zajrzeć do Marcina i jego szkoły.
Polecam 😁😁

Michał Groblewski

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Szkoła godna polecenia z cała pewnością, ponieważ pracują tam osoby z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w to co robią . Zajęcia odbywają w fajnej atmosferze na bardzo dobrym jakościowo sprzęcie . Duży plus dla szkoły za możliwość zajęć rodzinnych , gdzie można towarzyszyć dziecku w jego zmaganiach 👍👍 Groąco polecamy

Aleksander Jabłoński

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Polecam gorąco. Idealne miejsce na naukę gry na bębnach w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Szkoła oferuje zarówno zajęcia indywidualne jak i zajęcia “rodzic + dziecko” 🙂 100 profesjonalizmu 🙂

Jarek Kiełbasa

Szkoła dzięki której spełniam swoje marzenia… Polecam… Marcin Dzięki 😉

Ewa Gierach

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, rewelacyjna atmosfera, polecam !

DaRurkson

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Uwielbiam tutejszą luźną atmosferę, która mimo wszystko nie wyklucza profesjonalizmu i konsekwentności nauczycieli. Na lekcje chodzę z przyjemnością i mogę dużo się dowiedzieć, bo nauczyciele to prawdziwi zajawkowicze i ludzie z pasją, których głownym celem nie jest zarobienie pieniędzy, tylko przekazywanie umiejętności dalej. Lekcje są zróżnicowane, bo Pan Marcin inwestuje całą swoją energię w bębny i kocha eksperymentować, sprowadzać nowe bębny, nowe instrumenty, uczyć się nowych technik, przejść i tricków. Mimo rozrywkowości posiada obszerną wiedzę na temat instrumentów perkusyjnych, a niekonwencjonalny sposób nauki tylko pomaga w jej przyswajaniu.

Anna Kępa

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Z całego serca polecam zajęcia w Drum School! P. Marcin jest niesamowitym nauczycielem, pełnym pasji i zaangażowania. Można go słuchać godzinami, ale nie tylko tego jak gra ale też jak opowiada o muzuce i perkusji. Widać, że to jego wielka miłość i cudownie, że potrafi i chce dzielić się nią z innymi.

Weronika Demich

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Super atmosfera podczas zajęć, profesjonalne podejście do nauczania. Każde zajęcia niesamowicie motywują do dalszych ćwiczeń. Marcin jest świetnym nauczycielem, który szczegółowo omawia każdy aspekt gry na perkusji oraz potrafi udzielić cennych rad. Zdecydowanie na plus możliwość ćwiczenia na akustycznym zestawie w szkole. Polecam zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z perkusją jak i chcącym rozwijać swoje umiejętności.

Tomasz Werbel

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Ze szkołą współpracuję już wiele lat. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Od przygotowania lekcji po jej przeprowadzenie. Merytoryka i sposób przekazywania wiedzy na najwyższym poziomie. Nie ma tutaj pracy na odwal. Marcin zawsze angażuje się na 100% i z czystym sumieniem mogę polecić.

Tomasz Łosowski

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Super miejsce, świetni wykładowcy / baaardzo polecam tą szkołę perkusyjną / Wielokrotnie będąc gościem tej placówki mogłem zobaczyć, że założyciel Marcin Lewicki dokłada wszelkich starań aby szkoła była na możliwie najwyższym poziomie, aby uczniowie mogli robić szybkie postępy i aby byli w pełni usatysfakcjonowani ( Tomek Łosowski )

Paweł “Chicken” Zaręba

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Powiem szczerze, nie znam lepszej szkoły perkusyjnej a szukałem i wybierałem bardzo długo. Wiążę się to nie tylko z przygotowywaniem do lekcji ale też z samym podejściem prowadzących a co najważniejsze doskonałym doborze toku nauczania do tego co chcemy osiągnąć w swoim warsztacie.

Kat Men

Pozytywne: Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Super szkoła. Syn był zachwycony. Jeśli zastanawiasz się czy to dobry pomysł Drum School sprawi, że Twoje dziecko nie będzie chciało wyjść z sali i będzie czekać z niecierpliwością na kolejne zajęcia! Polecam!

Marta Bednarek

Wspaniałe miejsce! Świetna atmosfera, profesjonalne wskazówki, zajęcia prowadzi cudowny człowiek z ogromnym sercem do bębenków, zaraża pasją, pozytywną energią, wiedzą 😉
POLECAM GORĄCO!

Morenowy

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Chodzę od 2 miesięcy i zdecydowanie polecam, poszedłem doskonalić umiejętności a progres widzę już po tam krótkim czasie

Marta Kosmala

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Kilka lat temu trafił do szkoły młody człowiek. Szukał pasji. Dzięki podejściu wspaniałego nauczyciela odnalazł ją i rozwinął swoją kreatywność. Młody człowiek skończył naukę, ale zawsze może liczyć na pomoc nauczyciela.
Polecam Drum School z całego serca.
Dziękujemy Ci Marcin

Wojciech Berłowski

Świetna szkoła nauki gry na bębnach . Profesjonalizm w pełnej okazałości.Mega atmosfera. Ćwiczenie i nauka pod okiem Marcina Lewickiego sprawiły mi niesamowitą radość i dużo satysfakcji. Polecam !!!

Ksenia Lira

Pozytywne: Profesjonalizm

Mój syn w wieku 4 lat rozpoczął naukę w Drum School. Z każdą kolejną lekcją miłości do perkusji wzrasta. A to wszystko dzięki świetemu podejściu nauczycieli 😀. Polecam wszystkim!

Sylwek Kuzmin

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Profesjonalne podejście do zajęć. Marcin jest bardzo sympatyczną osobą prowadzącą zajęcia, świetne podejście do dzieci. Mamy bardzo duży progres w osiąganiu umiejętności po zajęciach (świetny pomysł na zajęcia rodzic z dzieckiem).

Spot On Decorating Services

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Świetna szkoła, bardzo motywuje i pobudza w dziecku chęć doskonalenia gry 🙂
Mój syn z dnia na dzień staje się muzykiem a ja jestem dumnym tatą.
Marcin Lewicki zasługuje na medal .
Pozdrawiam
Polecam !

Aleksandra Golec

Super atmosfera, profesjonalizm i dobre podejście do ucznia w każdym wieku! Najlepsze miejsce w Polsce dla kogoś kto chce rozwijać swoje pasje ☺️

Ocobiega666 pierun

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość
Najlepsza szkoła w mieście.Syn jest mega zadowolony.Super atmosfera, profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia.Zawsze można liczyć na pomoc nauczyciela w każdej sprawie.Jednym słowem POLECAM!!!

Dagmara Błońska

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Pełen profesjonalizm, świetne podejście do każdego ucznia, niezależnie od wieku. Wyjątkowa, przyjacielska atmosfera, swoboda i otwartość. To miejsce, w którym człowiek czuje się dobrze!

Roman Małachowski

Pozytywne: Wartość

Najważniejsze dla mnie to świetna, otwarta atmosfera. Dodatkowo jest możliwość grania na sali do ćwiczeń, więc jeśli nie ma się sprzętu, to jest gdzie przećwiczyć materiał.

Joanna Sikora

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Wartość

Fajna atmosfera, super nauczyciele, polecam zarówno dzieciom jak i dorosłym. Ta szkoła to świetny pomysł na zagospodarowanie wolnego czasu.

Tomasz Śpionek

Pozytywne: Profesjonalizm

Drum School – Profesjonalizm na najwyższym poziomie, bardzo dobra atmosfera i rewelacyjny nauczyciel gry na bębnach Marcin .
Polecam wszystkim .

Paweł W

Pozytywne: Profesjonalizm

Czy masz talent i chęci zostać muzykiem ? – zweryfikuj to z profesjonalną. Super ludzie, super sprzet, super zabawa polecam

Adrian Biczysko

Profesjonalna i sympatyczna kadra. Spotkanie z założycielem to zawsze kreatywnie i sympatycznie spędzony czas. Najlepsza szkoła perkusyjna w mieście!

Paula Kunicka

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Super szkoła z fajnym podejściem i do osób początkujących (w każdym wieku) i tych już sporo grających!

Krzysztof Mentek

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Polecam każdemu, kto chciałby w świetnej atmosferze rozpocząć przygodę z muzyką, lub podszkolić swoje umiejętności gry na instrumencie.

Adam Wasiak

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Wspaniała atmosfera podczas zajęć, profesjonalni, cierpliwi i mili prowadzący powodują, że z każdym tygodniem wyczekuje się kolejnej lekcji 😁

Jakub Kaźmierski

Pozytywne: Jakość, Profesjonalizm

Pełne zaangażowanie i pasja! Syn uczęszcza na indywidualne lekcje od 3 lat i efekty są zaskakujące. .. polecam!!!

vojaczek

Świetnie prowadzone zajęcia 😉

Darek Jańczyk

To super szkoła, a nauka pod okiem Marcina to muzyczna przygoda.

Piotr Chimko

Pozytywne: Profesjonalizm

Świetna szkoła perkusji! Polecam dla początkujących ale też zaawansowanych miłośników łomotania w gary!

Dawid Misztela

Pozytywne: Komunikacja, Profesjonalizm

Super nauczyciele, zdecydowanie kreatywna i i przyjazna atmosfera 🙂

Katarzyna Czarnecka

Świetna szkoła, profesjonalne podejście do zajęć. Polecam!

Malwina Jahn

Pozytywne: Profesjonalizm

Polecam nauczycieli i profesjonalizm jaki pokazują od pierwszego spotkania.

Piotr Czembrowski

Pozytywne: Komunikacja, Profesjonalizm

Marcin to uprzejmy i życzliwy wymiatacz perkusyjny i świetny nauczyciel.

Justyna

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Super szkoła! Świetnie nauczyciele! Polecam 🙂

Marta Bujnowicz

Pozytywne: Komunikacja, Profesjonalizm

Miła atmosfera, profesjonalizm. Polecam

Daria Siewierska

Pełen profesjonalizm, niepowtarzalny klimat, kadra to prawdziwi pasjonaci!!! Polecam, dla nas to strzał w 10!!!!

K_ulka

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Najlepsza z najlepszych. Polecam !

Piotr Rosiak

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm

Kozacka szkoła

Adam Głaszcz

Profesjonalnie, fachowo, miła atmosfera 🙂 Polecam.

Michał Słodkowicz

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

Same plusy!!!!!!!

Nina Chufarova

Pozytywne: Jakość, Komunikacja, Profesjonalizm, Wartość

These classes are amazing! Me and my 2.5 year son are having so much fun each time, and our teacher is also the best 😊

I really recommend the classes for all parents with children who likes music (even if you are like me and never played drums before😜)

(Przetłumaczone przez Google)
Te zajęcia są niesamowite! Ja i mój 2,5-letni synek za każdym razem świetnie się bawimy, a nasz nauczyciel też jest najlepszy 😊

Naprawdę polecam zajęcia wszystkim rodzicom z dziećmi, którzy lubią muzykę (nawet jeśli jesteś podobny do mnie i nigdy wcześniej nie grałeś na perkusji😜)

Mamy 54 opinie na opinie na Facebook`u i wszystkie (tak jak na Google) są pozytywne. Facebook wyłączył możliwość dodawania i przeglądania opinii, ale oto niektóre z nich:

Jacek Stembrowski

Świetna szkoła, rewelacyjni nauczyciele. Wybrałem Marcina, nie zawiodłem się, rzetelnie, konkretnie i zawsze z zapisem nutowym. Świetny perkusista, który potrafi w klarowny sposób przekazać wiedzę, do tego zaoferował mi nagrania własnej gry solo i z podkładami co było świetnym posunięciem – posłuchałem swojej gry i z mogłem ją w obiektywnych warunkach ocenić. Fajne jest też to, że w DS jest kilka sal ćwiczeniowych więc można po godzinach wpaść i przećwiczyć materiał. Gorąco polecam. Warto!

Bartek Polny

Świetne miejsce do nauki gry, poszerzenia muzycznych, i nie tylko, horyzontów. Sympatyczni, bardzo pomocni i znający się na graniu nauczyciele. Dobre miejsce z dostępną salką do samodzielnych ćwiczeń, jeśli ktoś potrzebuje.

Naululoa Doks Manu

It’s just an awesome experience getting to learn from the teachers

Paweł Zaręba

Zaczynając przygodę z tą szkołą oczekiwałem ,że nauczę się podstaw ale też bede mógł skupić się na gatunkach które mnie interesują. Szkoła spełniła wszystkie oczekiwana a nawet je przerosła pomagając w takich kwestiach jak zakup zestawu czy pomocy w znalezieniu zespołu.Sprzęt i miejsce na profesjonalnym poziomie, zestawów nie brakuje, i co najważniejsze można idealnie dobrać godziny lekcji. Także w skrócie 10/10, jest git.

Piotrek Rosiak

Piekielnie dobra szkoła perkusyjna, a Marcin to szatańsko dobry nauczyciel.

Filip Bauc

Fajnie prowadzone i zaplanowane lekcje.Zestawy perkusyjne w bardzo dobrym stanie, nowe pianki akustyczne znacznie uprzyjemniają grę.Przez rok nauki z pomocą Marcina nauczyłem się solidnych podstaw technicznych i teoretycznych oraz rozwinąłem swoje umiejętności.Polecam!:)

Robert Siewierski

Najlepsza szkoła w mieście.Synek bardzo zadowolony.Super podejście do uczniów i bardzo życzliwi nauczyciele.Polecam 🔥🔥🔥

Ula Daszkiewicz

Świetne miejsce!!! i Marcin Lewicki naaaaajlepszy nauczyciel.

Piotr Jahn

Moja córka uczy się w Drum School. Do uczniów podchodzą bardzo sumiennie i profesjonalnie, dziecko chętnie wraca i nie zraża się jak coś nie wychodzi. Bardzo dobrze zarażaja pasją do muzyki. Polecam z całego serca.

Marcin Adamusiak

PROFESJONALIZM , PASJA , OTWARTOŚĆ , ŻYCZLIWOŚĆ oraz BARDZO DUŻO POŁAMANYCH PAŁEK PERKUSYJNYCH !!!Znaczy, że się GRA a nie ŚPI !!! 🥁😀🎶

Anna Kurczewska

W szkole uczy się moja 4,5 letnia córka. Nauczyciele bardzo cierpliwi, przyjaźnie nastawieni, z indywidualnym podejściem i zrozumieniem do każdego uczestnika lekcji – dziecka i rodzica. Szkoła z duszą, bardzo klimatyczna. Z chęcią wracamy tam zarówno my jak i nasza córka. Poza pozytywną atmosferą, wielkim plusem jest kadra złożona z prawdziwych specjalistów w swoim fachu, pełen profesjonalizm! 🙂

Krzysztof Śliwiński

Marcin to znakomity nauczyciel, potrafi w jasny i klarowny sposób przekazać wiedzę i zachęcić ucznia do pracy!

Mateusz Słomiński

Idealna dla początkujących, takich jak ja. Nie ogarniałem nic, a tutaj nauczyłem się grać całe utwory na bebnach. Będę kontynuował naukę i współpracę z tą szkołą, bo kadra mi się bardzo podoba. Mega sympatyczni i otwarci na kursantów, ludzie.

Wiola Kwiatkowska

Zdecydowanie polecam! Elastyczne i indywidualne podejście do nauczania, idealne miejsce do nauki gry na perkusji.

Wiktor Szczepanik

Znakomite miejsce, gdzie można zacząć swoją przygodę z bębnami.

Krystian Wasilewicz

Genialna szkoła! Lekcje i godziny dostosowywane indywidualnie do możliwości ucznia, świetna i przyjazna atmosfera. Moje marzenie o grze na perkusji, tak by sąsiedzi nie pogłuchli – w końcu zostało spełnione 😃

Kuba Paradecki

Świetna atmosfera, dużo grania i użytecznych wskazówek. Polecam wszystkim maniakom perkusji��