Płyty CD

okładki płyt wydanych przez drum school
W Drum School od zawsze kładziemy nacisk na praktyczne wykorzystanie nabytych umiejętności. Ich dobry sprawdzeniem, a także mobilizacją do wytężonej pracy są koncerty i występy, które z powodzeniem organizujemy od lat. To dla nas duża radość, widzieć jak nasi podopieczni stawiają swoje pierwsze, równe kroki na scenie. Jednocześnie cały czas po głowie chodził nam pomysł, by wspólnie z uczniami i kadrą, zrealizować nagrania, które były by pokazaniem jak wygląda praca w studiu. Nie chcieliśmy, by nagrania były realizowane do podkładów. Sposobność na nagranie żywych muzyków pojawiła się kiedy za Waszą namową otworzyliśmy School Of Music. W naszej nowej szkole pojawili się muzycy grający na gitarze elektrycznej, gitarze basowej, pianinie, trąbce, klarnecie oraz co ważne wokaliści. Pomysły w naszych głowach zaczęły kiełkować, kiedy zwróciła się do nas firma SWM z pytaniem, czy nie podjęlibyśmy się nagrania płyty audio, na której śpiewaliby pracownicy. Oczywiście, z chęcią przystaliśmy na tę propozycję i zabraliśmy się do nagrań instrumentów. Wynik naszej pracy był rewelacyjny! Nasze pierwsze wydawnictwo wygląda następująco:
płyty cd dla firm

Tutaj możesz zobaczyć jak przebiegały nagrania (w Drum School) oraz lekcje śpiewu, które odbywały się w siedzibie firmy:

Po pierwszym sukcesie wydawniczym, jeszcze bardziej chcieliśmy wydać płytę, na której wystąpiliby uczniowie oraz kadra Drum School i School Of Music. Podczas spotkania nauczycieli we wrześniu 2017 roku zapadała decyzja o wydaniu płyty świątecznej. Całość nagrań została zrobiona u nas w szkole, a z niektórych sesji mamy materiały wideo. Projekt okazał się dużo większym przedsięwzięciem niż poprzednia płyta, z racji tego, że w nagraniu wzięło udział ponad czterdzieści osób! Oto okładka drugiej płyty wydanej przez nas:
christmas song
Choć piękny okres Świat już za nami, płyta jest cały czas dostępna w naszym sklepie:
http://www.shop.drumschool.pl/glowna/23-plyta-swiateczna-nagrana-przez-uczniow-i-nauczycieli-school-of-music-i-drum-school.html

Zobacz zajawki wideo z nagrań płyty:

Idąc za ciosem, chcemy zaproponować Wam kolejną płytę, która ukaże się w maju 2018 roku. Co to będzie za płyta? Jesli jesteś naszym uczniem, zgłoś się do swojego nauczyciela, a on udzieli Ci wszystkich informacji. Możecie być jednak pewni, że całość nagrań łącznie z miksem i masteringiem odbędzie się W Drum School!