Warsztaty Perkusyjne vol. 6 – ZACZNIJ GRAĆ NA PERKUSJI – Marcin Lewicki – 11.09.2016 Łódź

warsztaty perkusyjne - marcin lewicki -2016

BILETY:
http://www.shop.drumschool.pl/bilety/15-zacznij-grac-na-perkusji-warsztaty-perkusyjne-z-marcinem-lewickim-11092016-lodz.html

Zapraszamy na szóstą edycję Warsztatów Perkusyjnych w Drum School, pod tytułem ZACZNIJ GRAĆ NA PERKUSJI.

Warsztaty skierowane są do osób, które chciałyby zacząć grać na bębnach, lub dopiero zaczynają swoją muzyczną przygodę z tym niesamowitym instrumentem. Jeśli marzysz o tym by grać w zespole, lub po prostu – chciałbyś/abyś zobaczyć jak to jest grać za zestawem, przyjdź na całodniowe zajęcia!

Gwarantujemy dobrą zabawę, miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy.

Tradycją naszych Warsztatów jest to, że nie trzymamy się sztywno ustalonego programu, a dopasowujemy go uczestników. Niemniej są zagadnienia uniwersalne, które zostaną omówione:

– pozycja przy zestawie perkusyjnym
– sposoby trzymania pałek
– czytanie nut
– gra na werblu/padzie
– pierwsze rytmy i przejścia
– strojenie instrumentu
– organizacja czasu poświęconego na ćwiczenia
– pogadanka nt. koncertów – czyli życie muzyka w trasie
– zakup pierwszego instrumentu (bębny akustyczne czy elektroniczne)

I wszystko to, co Was interesuje.

Na Warsztatach nie ma żadnych granic wiekowych! Spotkajmy się w tym dniu, by wspólnie pograć, pouczyć się, odebrać potężną dawkę motywacji i nowych ćwiczeń.

DATA: 11.09.2016 (niedziela)
GODZINY: 10:00 – 18:00
BILETY: 49 ZŁ
https://www.facebook.com/events/492577674276052/

WAŻNE: Dzieci do lat 7 muszą być z pełnoletnim opiekunem podczas warsztatów (opiekun nie kupuje biletu). Jeden bilet uprawnia do wejścia jedną osobę.

Marcin Lewicki:
Perkusista, muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Założyciel jednej z największych szkół perkusyjnych w Polsce – Drum School. Twórca jedynego w swoim rodzaju zespołu perkusyjnego Drum Collective. Prowadzi zajęcia indywidualne, warsztaty oraz publikuje lekcje wideo na YouTube (www.youtube.pl/drumschoolpl). Eksperymenty z instrumentem, pozwoliły na tworzenie niekonwencjonalnych aranży do znanych motywów np. Reguiem for a dream (www.youtube.pl/lewickimarcin). Koncertuje na scenach całej Polski. Od drugiej płyty, zasila skład Daniela Spaleniaka.