Urodziny Drum School – 05.12.2015

drum-school-plakat-urodziny-456

6 URODZINY DRUM SCHOOL – TOMASZ ŁOSOWSKI, PIOTR PNIAK, PRZEMYSŁAW KNOPIK, WOJCIECH PĘCZEK, MARCIN LEWICKI, KRZYSZTOF ŚLIWIŃSKI, DRUM COLLECTIVE, CITY BUM BUM I INNI! – 05.12.2015

Zapraszamy na perkusyjne święto Łodzi! 5 grudnia tego roku, na jednej scenie spotkają się ikony polskiego bębnienia! Podczas urodzinowego koncertu, zagrają wszyscy muzycy, którzy prowadzili Warsztaty Perkusyjne Drum School w mijającym 2015 roku. Po raz pierwszy w Łodzi, na jednej scenie ze swoim autorskim materiałem pojawi się Tomasz Łosowski, Piotr Pniak oraz Przemysław Knopik. Każdy z zaproszonych przez nas gości, może pochwalić się setkami koncertów, wieloma sesjami oraz nagranymi płytami dla gwiazd polskiej sceny rozrywkowej i nie tylko. Szykuje się ekscytujące widowisko, ponieważ każdy z występujących zagra godzinne perkusyjne show. Łącznie na scenie muzycy zagrają trzygodzinny koncert. Będzie również możliwość, by podjeść i porozmawiać, zapytać o wszystko to, co Was interesuje.

Dla miłośników tradycyjnego grania przygotowaliśmy niespodziankę w postaci Wojciecha Pęczka i jego zespołu City Bum Bum. Zespół Drum Collective, który działa przy Drum School, został zaproszony na 12 urodziny CBB, gdzie miał okazję zagrać na jednej scenie z wirtuozami Djembe, więc teraz przyszła kolej, by zagrać u nas niesamowity muzyczny spektakl – połączenie muzyki perkusyjnej i tańca. Zespół koncertuje na całym świecie, tym bardziej cieszymy się, że ten fascynujący skład pojawi się na naszej urodzinowej scenie.

Kolejną atrakcją będzie występ zespołu Drum Collective, czyli uczniów Drum School.
Zespół został świetnie przyjęty podczas Nocy Żywych Bębnów, gdzie debiutował, dzieląc scenę z mistrzami Djembe. Nasz perkusyjny kolektyw, ma za sobą już kilka występów, a w zespole grają początkujący i średnio zawansowani bębniarze, tworząc energetyczne tło do muzyki filmowej, np. Requiem For a Dream.

Na scenie pojawi się również duet: Marcin Lewicki i Krzysztof Śliwiński (kolejno: perkusja i klawisze), który szykuje niespodziankę dla wszystkich gości.


Rozgrzewać publiczność będą zespoły uczniów Drum School.

W sumie, cały koncert potrwa około 7 godzin – zarezerwujcie sobie całą sobotę!

Klub, który wybraliśmy, by zorganizować urodziny to Krańcoofka. Piękne wnętrza i kameralna scena stworzą niesamowity klimat, a cały koncert będzie miał charakter wyjątkowego muzycznego święta, gdzie w centrum zainteresowania będzie perkusja, bębny, puls, rytm i wszystko to, co nam w duszy gra!

W trakcie koncertu przewidujemy tort urodzinowy dla wszystkich, którzy tego wieczoru świętować będą razem z nami! Po koncercie zapraszamy na after do białego rana. Osoby z poza Łodzi, zainteresowane noclegiem prosimy o wcześniejszy kontakt.

Informacje:

Data: 05.12.2015
Bilety: 35 zł przedsprzedaż / 45 na tydzień przed koncertem (bilety dostępne tylko w sekretariacie ul. Piotrkowska 9 Łódź oraz sklepie www.shop.drumschool.pl)
Miejsce: Klub Krańcoofka, ul.Piotrkowska 29 (wejście od ul.Więckowskiego).
Dodatkowe informacje: www.drumschool.pl/urodziny

Przydatne linki:

Wydarzenie na Facebook`u:
www.facebook.com/events/1529064017384858/
www.drumschool.pl/urodziny
www.shop.drumschool.pl
www.facebook.com/drumschool
www.tomasz.losowski.pl
www.krancoofka.pl
www.citybumbum.pl
www.facebook.com/drumcollective
www.magazynperkusista.pl

Wojtek Pęczek (City Bum Bum) zaprasza na 6 urodziny Drum School!