LEKCJE I NAUKA GRY NA PERKUSJI

Zapraszamy na lekcje gry na perkusji! Jeśli marzysz by zacząć grać, lub już grasz i chciałbyś doskonalić swoje umiejętności – nasz indywidualne lekcje są dla Ciebie!
Na naszych zajęciach, już po 2-3 lekcjach będziesz mógł zagrać na perkusji swój ulubiony kawałek z podkładem muzycznym.

lekcje i nauka gry na perkusji łódź

U nas nie ma ograniczeń wiekowych. Oznacza to, że możesz do nas przyjść niezależnie od wieku! Nasz najmłodszy uczeń ma 4 lata, a najstarszy 62 lata.  Zatem, jeśli chciałbyś spróbować, jak to jest grać na zestawie perkusyjnym – zadzwoń (782 688 829) lub napisz (info@drumschool.pl). Możesz również skorzystać z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie:

www.drumschool.pl/formularz-zgloszeniowy/

Większość zajęć w Drum School, to lekcje indywidualne, gdzie godzina lekcyjna wynosi 60 minut. Oczywiście, jest możliwość grania dłużej (120 minut).

lekcje gry na perkusji w drum school lodz

Podczas zajęć, w miłej i przyjaznej atmosferze dowiesz się jak postawić pierwsze, równe  kroki za zestawem perkusyjnym. Na zajęciach wspólnie ustalimy plan pracy indywidualnej, by jak najszybciej osiągnąć bardzo dobre efekty. Nie potrzebujesz zestawu perkusyjnego, by do nas przyjść. W chwili obecnej dysponujemy sześcioma, pełnymi zestawami perkusyjnymi. Mamy trzy sale na których odbywają się zajęcia, w tym jedną gdzie od 6:00 do 22:00 możesz ćwiczyć dowoli. Używamy zestawów akustycznych. Każda sala wyposażona jest w specjalne słuchawki, pozwalające w komfortowy sposób grać nawet przez kilka godzin.
Mamy możliwość rejestrowania audio oraz wideo, poza tym każdą lekcję zapisujemy w nutach, byś mógł wrócić do starszych zagadnień, poruszanych na zajęciach. Każdy uczeń, może nabyć u nas wszystko to, co jest potrzebne na początku: pałki, pad ćwiczeniowy oraz metronom. Dodatkowo w naszej bogatej bibliotece, znajdziesz materiały do nauki i ćwiczeń.

Uczymy wielu różnych styli muzycznych takich jak: rock, metal, blues, jazz, funk i innych.
Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę w postaci prezentu, możesz zamówić u nas specjalny imienny voucher: www.shop.drumschool.pl/

Jeśli chciałbyś zachęcić dziecko do grania, polecamy zajęcia dla rodziców z dziećmi. Na tych zajęciach, gracie wspólnie z dzieckiem na dwóch zestawach – na jednej sali. Zobacz jak przebiegają takie zajęcia: www.drumschool.pl/zajecia-perkusyjne-dla-rodzicow-z-dziecmi/

lekcje gry na perkusji dla dzieci i rodziców

Zajęcia są prowadzone przez aktywnych artystycznie muzyków w specjalnie przygotowanej sali prób, gdzie do dyspozycji jest: zestaw perkusyjny, instrumenty perkusyjne oraz pady ćwiczeniowe.
Po opanowaniu podstaw gry na perkusji, będzie możliwość zagrania z innymi muzykami z różnych gatunków muzycznych (jazz, funk, blues, rock, metal).

Oferta dla osób początkujących (zajęcia indywidualne):
• specyfika nauki gry na perkusji
• zapis nutowy
• strojenie bębnów
• podstawowe rytmy
• ćwiczenia i wprawki
• pomoc przy wyborze sprzętu
• interpretacje utworów muzycznych
• nauka wszystkich podstawowych gatunków muzycznych
Oferta dla osób zaawansowanych (zajęcia indywidualne):
• rozwinięcie umiejętności i wiedzy muzycznej

Istnieje również możliwość lekcji indywidualnych u Ciebie (na zestawie ucznia).

Dla naszych uczniów godzina studia w miesiącu GRATIS!

Przy Drum School działa zespół perkusyjny Drum Collective. Zapraszamy osoby, które chciałby podszkolić swoją technikę werblową, mają czas na próby i występy na żywo 🙂
Nasi nauczyciele są aktywni również na YouTube. Nasze lekcje wideo, które zyskują coraz większą ilość fanów i uznanie wśród społeczności perkusyjnej, możesz zobaczyć tutaj: