Zajęcia perkusyjne dla dzieci 3 – 6 lat

Zajęcia perkusyjne dla dzieci w przedziale wiekowym 3-6 lat to doskonały pomysł na twórcze i aktywne spędzanie wolnego czasu! To zajęcia, które wszechstronnie rozwijają każde dziecko i kształtują w nim poczucie rytmu, koordynację ruchową, słuch i pamięć muzyczną, a także uczą współdziałania w grupie i wzmacniają pewność siebie. Podczas zajęć wykorzystywane jest instrumentarium Carla Orffa (marakasy, shakery, grzechotki, dzwonki, klawesy, pudełka akustyczne, tamburyny), bębenki (bongosy, djembe), a także instrumenty etniczne (m.in. kalimby, caxixi). Na naszych zajęciach uczymy się poprzez zabawę – nie zmuszamy, a jedynie pobudzamy do działania i obserwujemy. Odkrywamy i rozwijamy muzyczne talenty dzieci.

Dzieci uczą się całym ciałem, nie tylko głową! Najważniejszą aktywnością dziecka jest zabawa. Kreatywne dzieci są samodzielne, wierzą w siebie, szybko się uczą i chętnie podejmują nowe wyzwania. Ty też możesz mieć takiego geniusza!

Czym ona właściwie jest? To, najprościej mówiąc, zdolność do tworzenia czegoś nowego. Umiejętność nieszablonowego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów i zadań. A to w dzisiejszych czasach bardzo się przydaje 🙂


Zapraszamy do nowej grupy, start zajęć: 24.10.2017 godzina 17:00
Drum School ul. Żeligowskiego 8/10 Łódź
Prowadząca zajęcia: Paula Bartczak
Informacje i zapisy: marcin.lewicki@drumschool.pl lub + 48 571 255 445

Sprawdź nasze referencje w zakresie warsztatów perkusyjnych dla dzieci:


Zapraszamy!