7 EDYCJA PRZYSTANEK MUZYKA – DZIĘKUJEMY!

marcin lewicki - warsztaty

To była najlepsza edycja naszych warsztatów!
Pod każdym względem. Zaczynając od uczestników! Już drugiego dnia powstały pierwsze składy z propozycją utworów na koncert finałowy. Od samego początku wzięliśmy się do pracy przy instrumentach oraz w klasie wokalnej! Dzięki za to! Daliście nam bardzo dużo dobrej energii! Zaangażowanie na 200%!!!
Kadra. W tym roku nastąpiła zmiana na stanowisku w klasie wokalu i gitary basowej. Kolejno pojawili się Tomasz Struszczyk oraz Artur Olkowicz. Cios! Ci goście od początku wkręcili się w naszą ideę warsztatów, dali od siebie maks energii i zaangażowania.
Dziękuję również Tomkowi Andrzejewskiemu, który zawodowo prowadzi klasę gitary. Dodatkowo wszyscy gitarzyści, dostali bonus w postaci przygotowania instrumentu do gry. Maestro od instrumentów klawiszowych Adrian Latosiewicz. Człowiek instytucja, który prowadził również zajęcia z produkcji i realizacji dźwięku! Oczywiście wszystkie próby, jam session i koncert finałowy nie odbyłby się bez Adriana. To co mogliście usłyszeć podczas finału, to wynik pracy właśnie jego z uczestnikami. Mistrzunio!
Emilka Kurda, nasz warsztatowy freek, dzięki któremu nic nie jest pod linijkę. Jej energia to świetne zajęcia w klasie wokalu czy pomysł na warsztatowy chór. Razem z Tomkiem stworzyli idealny duet w klasie wokalnej.
Paweł Zaremba aka Alchemik, czyli ratownik medyczny ciągle w pogotowiu. Dzięki niemu czujemy się bezpiecznie, choć od pierwszej edycji nie wydarzyło się nic, co wymagałoby interwencji. Jak sam mówi: “prewencja i profilaktyka” 🙂
Na koniec wielkie dzięki dla Ani Lewickiej, która od początku do końca spięła całość: kontakt z uczestnikami, zakwaterowanie, posiłki, ubezpieczenie, plan dnia, identyfikatory, certyfikaty, grafika w sieci, strona przystanek-muzyka.pl, FB i insta, zdjęcia to tylko część tematów za które odpowiedzialna jest Ania.
Byliście świetni! Do zobaczenia na edycji zimowej! Ósma odsłona odbędzie się w lutym. Nasz obiekt to “W Szczerym Polu”. W ciągu tygodnia ogłosimy datę kolejnej edycji i możliwość zapisu.
Do zobaczenia!
Wasz ..
MAR-CIN, MAR-CIN …
😉