DRUM CHALLENGE – NOWE ZAJĘCIA W DRUM SCHOOL

DRUM CHALLENGE zagraj utwór w dziesięć lekcji

Jeśli nie grasz na perkusji (lub dopiero zaczynasz), a chciałbyś nagrać swój ulubiony kawałek – jesteś w odpowiednim miejscu. Proponujemy 10 lekcji gry na perkusji, podczas których skupimy się tylko i wyłącznie na wybranym przez Ciebie utworze. Na koniec nagramy całość w formie audio i wideo.

Tutaj możesz zobaczyć jak wyglądają takie zajęcia:

Co oferujemy i czemu jest to takie fajne?

Jeśli zawsze marzyłeś/aś o tym, by nagrać swój ulubiony kawałek, ale nie chcesz (bądź ktoś z Twojego otoczenia) poświęcać na to dużo czasu, to ta oferta jest dla Ciebie. Po 10 spotkaniach/lekcjach będziemy mogli nagrać perkusję do dowolnego podkładu (utworu muzycznego). Nauczymy Cię grać z metronomem i w zależności od skomplikowania utworu, niemalże identyczną wersję, która jest w oryginale.

Podczas pierwszych zajęć nauczysz się czytać nuty na perkusję (są bardzo proste) i przez cały czas nauki, będziemy z nich korzystać.

Ofertę kierujemy do osób, które chcą sobie bądź bliskim sprezentować wyjątkowe wyzwanie!

Po nagraniu audio i wideo, dostaniesz od nas gotowy plik w formacie mp4 w jakości 4K, który może wyglądać tak:

Gdzie można pokazać nagrany przez nas film?
– imprezy okolicznościowe (wesele, urodziny, imieniny)
– imprezy firmowe
– niezobowiązujące spotkania 🙂
– Facebook, YouTube, Instagram itd

Zrób niespodziankę sobie i bliskim!

UWAGA! Voucher jest ważny trzy miesiące od daty zakupu. Osoby które mają voucher, odbywają zajęcia regularnie to znaczy raz w tygodniu. Mamy jeden regulamin zajęć i obowiązuje on wszystkie osoby uczęszczające do Drum School (niezależnie czy zapisałeś się mając voucher czy zapisujesz się dzwoniąc/pisząc do nas bezpośrednio). Po otrzymaniu vouchera, umów się na zajęcia dzwoniąc – 782688829 lub napisz mail. Może tak być, że na miejsce trzeba będzie poczekać (tydzień lub dwa). Podaj w komentarzu do zamówienia IMIĘ i NAZWISKO osoby, dla której voucher ma zostać przygotowany. Voucher zostanie wysłany mailem, na adres podany podczas rejestracji. Nie drukujemy voucherów, ani nie wysyłamy ich pocztą tradycyjną (należy samemu wydrukować voucher).