DRUM SCHOOL zaprasza do School Of Music !!!

Drodzy pasjonaci muzyki! W związku z ogromnym sukcesem szkoły perkusyjnej Drum School oraz dużą ilością zapytań o inne instrumenty i kursy związane z branżą muzyczną, odpalamy szkołę muzyczną School Of Music! Poza lekcjami gry na instrumentach oferujemy również korepetycje muzyczne oraz przygotowanie do egzaminów wstępnych do szkół/akademii muzycznych.

NOWOŚCIĄ w naszej szkole są kursy związane ze środowiskiem muzycznym: kurs realizacji dźwięku, nagrywanie, miks i mastering, DJ-ing oraz scratching. Więcej info na stronie! Zainteresowanych prosimy o kontakt: info@schoolofmusic.pl

Jesteśmy szkołą z pasją, gdzie granie nie jest koniecznością a pragnieniem…

Udostępniajcie, lajkujcie i zapisujcie się!

Dla uczniów Drum School przewidziane są rabaty!!!

www.schoolofmusic.pl
www.facebook.com/SchoolOfMusicpl