Głosuj: POLSKIE NAGRODY PERKUSYJNE!!!

Polskie Nagrody Perkusyjne 2016

Z radością informujemy, że zostaliśmy nominowani do Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii SZKOŁY PERKUSYJNE 🙂 Jeśli zatem nasze działania są Ci bliskie, zapraszamy do głosowania na nas!

Głosujemy tutaj: http://magazynperkusista.pl/polskie-nagrody-perkusyjne

Informacje na temat plebiscytu, zaczerpnięte ze strony www.magazynperkusista.pl:

W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszą edycją, Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne wraz z magazynem Perkusista zaprasza na drugą edycję ankiety Polskie Nagrody Perkusyjne.
Ankieta ma za zadanie wyróżnić zarówno instytucje, sprzęt, jak i osobistości polskiego świata perkusji w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.
Po pierwszej edycji Polskich Nagród Perkusyjnych idea całej akcji pozostaje identyczna – nagrody mają być elementem mobilizującym do podniesienia jakości i profesjonalizmu polskiej sceny perkusyjnej, rozwoju edukacji i świadomości perkusyjnej, uczciwości konkurencji i rywalizacji. Przede wszystkim liczymy, że będą one ważnym elementem konsolidacyjnym rodzimą scenę. Pierwsza edycja doczekała się kilku tysięcy zgłoszeń, co w naszym perkusyjnym świecie uważamy za wielki sukces.
Polskie Nagrody Perkusyjne z pewnością nie działają na zasadzie corocznego plebiscytu, gdzie w czasopiśmie zamieszcza się listę głosów oddanych na poszczególne kandydatury (wszelkiego rodzaju podsumowania roku i inne głosowania). Przede wszystkim koncentrujemy się na scenie polskiej, ponieważ po pierwsze – plebiscytów międzynarodowych jest bardzo dużo, po drugie – najważniejsze jest to, co dotyczy naszego podwórka. Dlatego też finał i ogłoszenie wyników będą miały miejsce podobnie jak rok temu – podczas opolskiego Drumfest.
Bardzo ważna informacja w postaci przedziału czasowego: jest to okres maj 2015 – maj 2016.
Więcej na temat plebiscytu można przeczytać w wakacyjnym numerze Magazynu Perkusista. Tam też zamieściliśmy listę nominowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z nominacjami i oddawanie głosów na swoich faworytów!