Otwieramy się w PORT ŁÓDŹ!

lekcje gry na perkusji port łódź

Cześć!
Przyszedł czas, by oficjalnie poinformować o naszych planach rozwoju Drum School! Od października będziemy również w Port Łódź!
Oczywiście nasza stała lokalizacja na Żeligowskiego nie zmienia się. Otwieramy się dodatkowo w innej części miasta! Uczniowie z Pabianic, Ksawerowa, Aleksandrowa Łódzkiego czy Konstantynowa Łódzkiego, będą mieć jeszcze lepszy dojazd do nas!
Port Łódź, wraz ze strategicznym najemcą, sklepem IKEA, jest największym i najbardziej przyjaznym dla Klienta podmiejskim Centrum Handlowym w regionie. Doskonała lokalizacja Portu, otoczona siatką połączeń komunikacyjnych, zapewnia Klientom łatwy dostęp do najlepszych sklepów, restauracji, kawiarni, butików, a teraz do zajęć muzycznych! Wspólnie z School Of Music zapraszamy na lekcje perkusji, gitary, gitary basowej, pianinia i oczywiście śpiewu.
Podczas rozmów z ekipą Portu Łódź, zdaliśmy sobie sprawę, że spotkaliśmy odpowiednich ludzi, otwartych na nasze pomysły. Przedsmak tego co planujemy w Pocie, mogliście zobaczyć i posłuchać podczas Dni Otwartych. Będziemy organizować koncerty i spotkania branżowe.
W nowej lokalizacji, będzie można uczestniczyć w zajęciach, ale wcześniej spotkać się z nami twarzą w twarz, porozmawiać o Przystanek Muzyka czy poszukać zespołu dla siebie.
Dzięki Drum Center za wsparcie przy otwieraniu nowej lokalizacji!
Do zobaczenia 🙂