Paweł Ostrowski nauczycielem na Przystanku Muzyka 2020!

Ruszamy z zapisami na Przystanek Muzyka, czyli ogólnopolskie warsztaty muzyki rozrywkowej w Grotnikach koło Łodzi. W tym roku mamy dla Was mega niespodziankę! Otwieramy dwie klasy perkusji! Nauczycielem który poprowadzi drugą klasę jest Paweł Ostrowski – Drum Trener!!! Perkusista znany i lubiany ☺️ Oto garść informacji o Pawle:

Wrocławski muzyk perkusista, znany m.in. z tego, że stworzył własny, zdobywający popularność system nauki – “Kompletny Trening”, który ukazał się w formie książki oraz prowadzonych na żywo warsztatów grupowych.

Współtwórca wielu projektów muzycznych, perkusista sesyjny, czynny edukator. Autor dwóch podręczników do nauki gry na perkusji (“Kompletny Trening” i “Perkusista Stylowy”) oraz szkoły na cajon (“Cajon dla każdego”). Od wielu lat współpracuje z “Magazynem Perkusista”, tworząc materiały edukacyjne oraz z portalem InfoDrum.pl, którego jest redaktorem naczelnym. Poza publikacjami książkowymi, Paweł tworzy też materiały internetowe, edukując perkusistów, między innymi: kursy na cajon, kursy perkusyjne, czy kurs werblowy. Muzyk aktywny, uwielbia występować, grać muzykę na żywo, jak też prowadzić warsztaty. W tym roku zwyciężył w plebiscycie “Magazynu Perkusista” Polskich Nagród Perkusyjnych w kategorii “Osobowość Perkusyjna Roku 2019.

Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne: 782688829 lub mailowo info@drumschool.pl

Do zobaczenia ☺️