POLSKIE NAGRODY PERKUSYJNE 2020 – WYNIKI

Dziś na stronie Magazynu Perkusista ukazały się wyniki plebiscytu Polskie Nagrody Perkusyjne. Zajęliśmy trzecie miejsce w Polsce, w kategorii SZKOŁA lub NAUCZYCIEL PERKUSJI.

W tym roku głosowanie odbywało się w nieco zmienionej formie. Otóż nie było nominacji, tylko dosłownie każdy nauczyciel lub szkoła mogła zostać podana przez głosujących, jako swojego faworyta.

Magazyn Perkusista:

Kolejna edycja naszego głosowania miała zupełnie nowy charakter. Postanowiliśmy w tym roku wprowadzić system otwartego głosowania! Tym samym nie ogłaszaliśmy nominacji, czym nie podbijaliśmy sobie statystyk odwiedzin w naszych mediach, lecz zdecydowaliśmy oddać w całości głos środowisku perkusyjnemu, które bez żadnych sugestii miało wskazać swoich wybrańców.

Jak widać konkurencja była większa, ale dało to szansę mniejszym placówkom lub nauczycielom z doświadczeniem, wziąć udział w PNP. Taka forma wydaje się bardzo uczciwa, tym bardziej cieszymy się, że ponownie stanęliśmy na podium! Dla przypomnienia, w ubiegłym roku zajęliśmy pierwsze miejsce, można zatem powiedzieć, że utrzymujemy się w czołówce szkół/nauczycieli gry na perkusji w Polsce.

Gratulujemy z całego serca Rockalizacji z Białegostoku za zajęcie pierwszego miejsca, oraz Rhythm Academy z Bydgoszczy (miejsce drugie). Jak możemy przeczytać na stronie Magazynu Perkusista, zaraz za nami kolejne miejsca zajęły bardzo dobre szkoły z całej polski: Drumset Academy (Wojkowice), Strefa Perkusistów (Olsztyn), Drum Academy (Warszawa), Drumsetpro School (Chorzów), Drumhouse (Kraków), wszystkie w minimalnych odstępach. Na uwagę zasługują też krakowskie Marimba Laboratory oraz Malik Szkoła Perkusji.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się oddać głos na nas! Dziękujemy za zaufanie, którym nas darzycie!

Gratulujemy zwycięzcom w innych kategoriach, życząc dalszych sukcesów!