Prezent dla perkusisty 2022

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to czas, w którym zastanawiamy się nad oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Jeśli w gronie osób, które zamierzasz obdarować jest perkusista lub perkusistka, na pewno zastanawiasz się co byłoby miłym gestem.

Oczywiście nie musi to być od razu zestaw perkusyjny. Radzimy by skupić się na drobiazgach, czyli gadżetach perkusyjnych. Niezbędnym i jednocześnie najczęściej zużywającym się elementem wyposażenia każdego perkusisty są pałeczki perkusyjne. Jest to niezbędny element gry na zestawie. W naszym sklepie mamy dostępne trzy modele: 7a, 5a oraz 2b. Czemu akurat te? Są to najbardziej popularne modele pałek używane na całym świecie. Świetnie nadają się na prezent! Wybierając model 5a, decydujesz się na rozmiar średni, czyli eMkę. Pałki perkusyjne 7a to nieco chudsze pałeczki, przez co są lżejsze od 5a i świetnie nadają się dla ludzi młodych oraz dzieci (choć nie tylko). Rozmiar 2b to rockowe pałki, nieco cięższe i dłuższe. Także jeśli planujesz poszukać oryginalnego prezentu dla perkusisty na Święta, możesz podarować mu nasze oryginalne hikorowe pałki.

A może chcesz zachęcić bliską Ci osobę do spróbowania swoich sił za zestawem perkusyjnym? Mamy świetną ofertę! Vouchery na lekcje gry na perkusji lub inaczej bony prezentowe. Te personalizowane kupony możesz zamówić w naszym sklepie a co najważniejsze, możesz podać imię i nazwisko osoby, która będzie obdarowaną. Wtedy nasz voucher będzie imienny, czyli dla konkretnej osoby.

Nowością u nas są imienne vouchery na lekcje gry na perkusji wraz z pałeczkami perkusyjnymi. Właściciel bonu prezentowego dostanie np. cztery lekcje gry na perkusji plus pałeczki! Ważne! Voucher wysyłamy droga elektroniczną. Bon prezentowy zostanie przygotowany w wysokiej rozdzielczości, gotowy do druku. Natomiast pałki zostaną wręczone na zajęciach. To gwarantuje idealne dobranie pałek dla perkusisty.Vouchery i pałki to oryginalny i nietuzinkowy prezent, który może skutkować rozpoczęciem pięknego hobby jakim jest gra na perkusji.