Wakacje w Drum School

Cześć!

Z tej strony Marcin z Drum School. Zbliżają się wakacje, więc warto napisać jakie mamy plany.

Jeśli chodzi o moje zajęcia, to te, kończą się w nadchodzącą środę. Nie ma mnie do 14 lipca. 15 lipca prowadzę juz zajęcia. Grafik który obowiązywał w tym roku, będzie cały czas widoczny w systemie, jednak przynajmniej w lipcu będzie nieaktualny. W okresie wakacji, mam dużo wolnych godzin. Oczywiście poświęcam ten czas na ćwiczenia i lekcje. Ustalimy 2-3 dni w których będą lekcje, według waszych możliwości czasowych. Aby umówić się na lekcje, proszę o kontakt bezpośrednio do mnie: 571 255 445. Ważne! Rozliczenie za zajęcia odbywa się od razu po każdym spotkaniu.

W sierpniu, większość zajęć zazwyczaj wraca do normy, ale będziemy reagować na bieżąco.

Uczniowie Adama:
To jeszcze nie jest potwierdzone, ale Adama może nie być dwa miesiące (lipiec i sierpień). Osoby które chciałyby na te dwa miesiące przyjść do mnie – zapraszam. We wrześniu jednak, wszystko wraca do normy.

Ważne!
Do końca tego tygodnia, należy uregulować wszystkie płatności. Jeśli Cię nie będzie, przelej pieniądze na nasze konta. Nie podaje ich, bo każdy nauczyciel ma swoje subkonto. Jeśli go nie masz – skontaktuj się z Anią (782 688 829 lub info@schoolofmusic.pl).

Nasza sala ćwiczeniową jest dostępna. Na początku lipca grafik zostanie wyczyszczony. Kolejne takie porządki odbędą się na początku września.

Dziękuję za ten super rok, a dla osób których nie będę miał okazji zobaczyć: udanego, bezpiecznego wypoczynku! Do zobaczenia we wrześniu.

Ps.
Zostały jeszcze 4 miejsca na letnie warsztaty Przystanek Muzyka. Jeśli masz ochotę do nas przyjechać, skontaktuj się z Anią.