WARSZTATY Z TOMASZEM ŁOSOWSKIM – GARŚĆ INFORMACJI

TOMASZ ŁOSOWSKI - LEKCJE GRY NA PERKUSJI

Witam serdecznie!

Już niedługo odbędą się Warsztaty Perkusyjne z Tomaszem Łosowskim w Łodzi i w związku z tym podaję garść przydatnych informacji.

Drum School  znajduje się w Łodzi przy ulicy Żeligowskiego 8/10 – jest to najwyższy budynek w okolicy (7 pięter), przeszklony z dużym logo Business House. My znajdujemy się w budynku A w piwnicy. Warsztaty odbędą się w sali numer 2. Znacie ją z naszych lekcji (charakterystyczne kwadratowe panele akustyczne  – https://www.youtube.com/watch?v=vfNnsauFtQc ).

Tutaj sprawdzisz dojazd do nas: https://www.drumschool.pl/kontakt-i-dojazd-do-nas/

Zapewniamy parking strzeżony –  w tym celu należy wjechać od ulicy Żeligowskiego (są dwa wjazdy na teren obiektu). Ochrona jest poinformowana o Warsztatach i od razu pokieruje uczestników na parking.

W cenie biletu ujęty został posiłek. Początkowo miało to być drugie danie. Spróbujemy jednak zapewnić obiad dwudaniowy. W związku z tym, że będziemy mogli zamówić jeden rodzaj zupy, najprawdopodobniej będzie to rosół. Jeśli chodzi o drugie danie będzie to schabowy, ziemniaki + surówka. Jeśli jesteś wege, daj mi znać – spróbuję zamienić mięso np. na soję. Jeśli jesteś opiekunem i chciałbyś domówić posiłek (lub kilka) – napisz do mnie ile obiadów domówić – koszt 15zł.

Do tej pory Warsztaty odbywały się w dużych salach konferencyjnych. Teraz chcemy zrobić spotkanie w mniejszej sali, jednocześnie będziemy bliżej Tomka i będzie bardziej kameralnie.

Na Warsztaty można zabrać buty na zmianę, pałki i co ważne zeszyt by notować. Nie przewidujemy nagrań wideo naszego spotkania, jeśli jednak chcesz zarejestrować Warsztaty, to prosimy o nie umieszczanie materiału na YouTube itd.

Zdjęcie pamiątkowe będzie wykonane na początku – zdarzyło się że nie wszyscy uczestnicy zostali do końca i nie ma ich na zdjęciu.

Warsztaty zaczynamy o 11:00, ale jak pewnie wiecie Tomek zawsze nagrywa dla nas lekcję, tym razem krótką (maksymalnie 10 minut). Postaramy się ustawić, nagłośnić bębny i nagrać wideo żeby zacząć punkt o 11:00, ale może się to opóźnić kilka minut.

Aby usprawnić przebieg Warsztatów, chcemy pierwszą godzinę poświęcić na pytania od Was, a później już gramy.

Podczas przedostatnich Warsztatów, zdarzyła się sytuacja w której uczestnik czekał na transport kilka godzin (po zajęciach). Wolelibyśmy uniknąć takich sytuacji – jeśli nie masz jak wrócić do domu – poinformuj mnie o tym (jeśli jesteś niepełnoletni i bez opiekuna – tym bardziej!).

Jeden bilet upoważnia do wejścia jedną osobę. Opiekunowie osób niepełnoletnich, będą mogli odpocząć w sali zajęciowej Drum School numer 1. Przygotujemy tam  poczęstunek. W tej samej sali mamy kącik dla dzieci, zatem jeśli chcesz przyjechać z małym dzieckiem – może się tam pobawić (mamy trochę zabawek, ale głównie dla chłopców 😉

Podczas Warsztatów jestem cały czas w sali w której gramy (nr. 2)  i pod telefonem: 571 255 445. Gdybym nie mógł odebrać, poda telefonem i na Warsztatach jest Ania: 782 688 829. Możesz też napisać do mnie, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Jeśli jeszcze nie subujesz naszego kanału z lekcjami wideo, gorąco do tego zachęcam: https://www.youtube.com/drumschoolpl

Życzę super warsztatów i niezapomnianych chwil!

Marcin Lewicki