Witam w 2019 roku!

polskie nagrody perkusyjne 2018 wyniki

Ten nieco przydługi post będzie podziękowaniem za cały ubiegły rok, bowiem wydarzyło się kilka fajnych rzeczy i nadszedł czas by je podsumować.
Zacznę od Polskich Nagród Perkusyjnych. W tym wyjątkowym plebiscycie, zostaliśmy jako Drum School nominowani w kategorii SZKOŁA PERKUSYJNA. To już był duży powód do radości, ale jeszcze fajniejsze jest to, że dzięki Waszym głosom – wygraliśmy go. Dziękujemy! Mamy pierwsze miejsce w kraju, jeśli chodzi o naukę gry na perkusji. Z tego miejsca gratuluję również innym uczestnikom, którzy zakwalifikowali się. To dla nas duże wyróżnienie!

Kolejnym tematem z którego jest dumny jest przywrócenie do życia Drum Collective. Jest to zespół, złożony głównie z uczniów DS. Gramy i ćwiczymy na padach. Wspólnie przerabiamy materiał werblowy, motywując się i nakręcając do działania! Zajęcia te są dla chętnych, a tych nie brakuje!

Na koniec zostawiłem sobie Paulinę Kasperczak, która dołączyła do ekipy Drum School! Paulina prowadzi zajęcia perkusyjne dla dzieci. Co ciekawe, wraz z tym ruszyła nowa sala ćwiczeniowa, więc teraz gramy w kilku salach na raz. Dalej przyświeca nam zasada, że w DS gramy tylko na akustycznych zestawach, zatem na najmłodszych czeka Tama Metro-Jam!

Mamy dużo planów na ten rok! Szczegóły na bieżąco zamieszczamy tutaj: www.drumschool.pl

Pozdrawiam
Marcin Lewicki