WYNIKI – POLSKIE NAGRODY PERKUSYJNE 2017

Na stronie magazynperkusista.pl ukazała się lista laureatów plebiscytu Polskie Nagrody Perkusyjne. Zajęliśmy trzecie miejsce w kategorii “SZKOŁA PERKUSYJNA”.

W tym roku zostaliśmy nominowani w dwóch kategoriach: “szkoła perkusyjna” oraz “najciekawsze polskojęzyczne miejsce w internecie”. W tej drugiej kategorii chodziło oczywiście o nasz kanał wideo z lekcjami gry na perkusji.

Marcin Lewicki, założyciel Drum School:

“Kiedy dotarła do nas informacja, że jesteśmy nominowani i to aż w dwóch kategoriach byłem bardzo zadowolony, ponieważ nasza praca przyniosła efekty. Cieszę się że ludzie którzy reprezentują Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, Magazyn Perkusista oraz InfoDrum.pl nie przechodzą obojętnie wobec naszych starań. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyniki i okazało się że warto, bo choć nie zajęliśmy pierwszego miejsca to mamy miejsce na podium. Bardzo cieszy również nagroda honorowa, która w tym roku przypadła człowiekowi, który miał kolosalny wpływ na całą rzeszę perkusistów w Polsce, w tym oczywiście na mnie. Mowa tu o Zygmuncie Szpaderskim, którego znałem osobiście a jako bardzo młody człowiek spędzałem dużo czasu w jego zakładzie przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Gratuluję zwycięzcom oraz nominowanym – wspólnie tworzymy obraz polskich bębnów.”

Wyniki wszystkich kategorii znajdziesz tutaj: http://magazynperkusista.pl/wydarzenia/4055-wyniki-polskich-nagrod-perkusyjnych

polskie nagrordy perkusyjne 2017

polskie nagrordy perkusyjne 2017

W listopadowym numerze Magazynu Perkusista, ukazały się wyniki plebiscytu Polskie Nagrody Perkusyjne 2017. Wśród wszystkich placówek w Polsce, które kładą nacisk na naukę gry na perkusji, Drum School zajął 3 miejsce.
polskie nagrody perkusyjne 2017