Zapraszamy na warsztaty Przystanek Muzyka 2023

Zapraszamy na VII – LETNIĄ EDYCJĘ Ogólnopolskich Warsztatów Muzyki Rozrywkowej – PRZYSTANEK MUZYKA 2023! Warsztaty Muzyczne w Grotnikach na stałe zagościły w kalendarzu letnich imprez muzycznych i jak zawsze – widzimy się w ostatnim tygodniu sierpnia! Organizatorem niemalże tygodniowego wyjazdu jest Drum School (https://www.drumschool.pl) oraz School Of Music (https://www.schoolofmusic.pl).

Warsztaty kierujemy do osób, nastawionych na intensywną pracę zarówno w wybranej przez siebie klasie, jak i grę zespołową. Stawiamy nacisk na pracę twórczą, kreatywne aranże oraz muzykowanie bez ograniczeń 🙂

Nasz muzyczny wyjazd obejmuje klasy:
– ŚPIEW I EMISJA GŁOSU
– PERKUSJA
– GITARA
– GITARA BASOWA
– INSTRUMENTY KLAWISZOWE
– INSTRUMENTY DĘTE
– STUDIO I PRODUKCJA MUZYCZNA – Nowość!

Strona Przystanek Muzyka (zdjęcia i filmy z poprzednich edycji oraz formularz zapisu):

https://przystanek-muzyka.pl/

Na YouTubie prowadzimy vlog, na którym możesz zobaczyć jak wygląda każdy dzień na warsztatach. Poniżej wideo z finału 6 edycji – zimowej:

Wszystkie filmy z Przystanku Muzyka:

https://www.youtube.com/@przystanekmuzyka

Letnie warsztaty muzyki rozrywkowej Przystanek Muzyka, odbywają się w pięknej miejscowości Grotniki, nieopodal Łodzi. Ostatni tydzień sierpnia – końcówka wakacji, stoi pod znakiem muzycznych warsztatów. Począwszy od roku 2019, kiedy odbyła się pierwsza edycja, mamy dla naszych uczestników przygotowane pięćdziesiąt miejsc w pierwszej fazie sprzedaży biletów. Jest to liczba, którą możemy spokojnie dysponować, nawet podczas pandemii. W zależności od sytuacji, jesteśmy w stanie rozszerzyć pulę miejsc do 120 osób. Uczestnicy warsztatów mają zatem zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie, oparte o szwedzki stół. Dla wegetarian mamy specjalną ofertę żywieniową. Domki w których przebywają uczestnicy są trzy, cztero lub pięcioosobowe. Osoby w domkach są dobierane ze względu na płeć oraz wiek. Czyli uczestnicy klasy perkusji przebywają z klasą np instrumentów klawiszowych. Sprzyja to lepszemu poznaniu i zawiązywaniu składów na warsztatach.

W programie m.in:
– praca w klasach
– praca zespołowa
– konsultacje
– codziennie Jam Session
– koncert Kadry
– koncert finałowy Uczestników

Zapewniamy:
– pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
– noclegi
– materiały
– certyfikaty
– dobrą energię 🙂

Termin:
20 – 27 sierpnia 2023

Miejsce:
Ośrodek Wczasowy – Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Grotniki, ul. Sosnowa 11
Malownicza miejscowość, oddalona 20 km od Łodzi. Gwarancja wypoczynku, z dala od miejskiego zgiełku. Hektary lasów tworzą niesamowity mikroklimat, a w ostatnim tygodniu sierpnia wzbogacimy to urokliwe miejsce o ogrom dźwięków, muzycznych wrażeń i energię, płynącą z naszych serc 🙂

Na terenie Ośrodka:
– basen, miejsce na ognisko

Okolica:
– piękne lasy w dolinie rzeki Lindy – rezerwat przyrody Grądy nad Lindą
– idealne miejsce na spacery i grzybobrania
– mikroklimat

Dojazd:
Tuż obok naszej lokalizacji znajduje się stacja kolejowa Grotniki, do której przyjeżdża pociąg Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA) relacji Łódź Kaliska – Kutno. (26 min z Łodzi)

Cena:
1950zł / os.

UWAGA: Uczniowie School Of Music oraz Drum School otrzymują rabat w wysokości 100zł!

Kontakt:
+48 782 688 829
przystanekmuzykawarsztaty@gmail.com